گروه صنعتی کیوان فراز

وب سایت تجهیز آسانسور کیوان فراز با هدف تسریع در فروش، طراحی، تولید و تامین قطعات آسانسور با ارائه محصولات شرکت کیوان فراز در سال 1399 شروع به فعالیت کرد. شرکت کیوان فراز در سال 1375 با اهداف بلند مدت در حوزه طراحی و ساخت درب های لولایی و درب های تمام اتوماتیک در طرح های مختلف، فعالیت خود را آغاز نمود.

یکی از شرکت هایی که در حوزه ساخت، مونتاژ و تولید در صنعت آسانسور کشور در حال فعالیت است، شرکت بزرگ کیوان فراز است. این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت و حضور موفق در صنعت بزرگ آسانسور، یکی از بزرگترین و نام آورترین شرکت های تولید انواع تجهیزات آسانسور می باشد. کیوان فراز با تولید محصولات آسانسور و عرضه آن به سراسر و کشورهای همسایه گام های بلندی در حوزه صنعت آسانسور برداشته است. هدف اصلی شرکت کیوان فراز کسب و حفظ رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان است.

موسس و مدیریت گروه صنعتی کیوان فراز جناب احمد کیوان می باشد که در سال 1375 با تولید تابلو برق شروع به فعالیت نموده که با پشتکار، مدیریت قوی و علاقمندی به صنعت آسانسور، توانست این شرکت را به این جایگاه فعلی برساند.

گروه صنعتی کیوان فراز با بیش از100 نفر پرسنل فنی و متخصص واقع در جاده ابعلی، شهرک صنعتی خرمدشت مستقر است که به عنوان شرکت مادر، متشکل از واحدهای زیر می باشد؛

1- واحد درب لولایی
2- واحد درب سلکوم
3- واحد درب فرماتور
4- واحد رنگ کاری
5- واحد استیل کاری
6- واحد کابین سازی
7- واحد پانج و CNC

که به صورت مجزا و زیر نظر مدیریت، اداره می شود. این شرکت در نظر دارد طی دو سال آینده، یعنی سال 1401، صفر تا صد درب سلکوم و فرماتور را در مساحتی به وسعت 4000 متر راه اندازی نماید. شرکت کیوان فراز با رعایت استانداردهای لازم موفق به اخذ استاندارد CE و ISO14001 ,ISO10004 ,ISO45001 شده است.

یکی از عوامل موفقیت این شرکت، استفاده از تجارب شرکت های بزرگ داخلی و خارجی دراین حوزه می باشد. شرکت کیوان فراز با استفاده از کادری مجرب در حوزه تولید دستگاه ­های تمام اتوماتیک و ارائه خدمات مطلوب و فروش تجهیزات با قیمت مناسب و کیفیت بالا، پیشرو در صنعت آسانسور است.

شرکت کیوان فراز نمایندگی رسمی فروش درب فرماتور اسپانیا

شرکت کیوان فراز نمایندگی رسمی فروش درب فرماتور اسپانیا (مدل ELITE MR)، WITTUR و SELCOM در ایران می باشد، که با بهره گیری از بروزترین تجهیزات صنعتی در ارائه تجهیزات آسانسور توانسته است با واردات قطعات مکانیزم درب طبقات سلکوم از ترکیه، در خط تولید مونتاژ کرده و در نهایت به بازار ایران و کشورهای همسایه عرضه کند. همچنین توانسته در صنعت آسانسور(تامین و ساخت تجهیزات آسانسور) بخش اعظمی از محصولات خود را با بالاترین کیفیت واستانداردهای جهانی بومی سازی نماید.
فروشگاه آنلاین تجهیز اسانسور، زیر مجموعه شرکت کیوان فراز در سال 1399 به منظور بهتر دیده شدن محصولات این شرکت و ارتباط نزدیک فی مابین با کارفرما راه اندازی شد. از دیگر اهداف وب سایت تجهیزآسانسور کیوان فراز خدمات آسان، مشاوره رایگان به مشتریان و سازندگان ساختمان است. باشد که دیدگاه مشتریان و سازندگان ساختمان را نسبت به انتخاب دقیق در صنعت آسانسور و تجهیزات آسانسور ترمیم و بهبود دهد.

امروزه آسانسور یکی از رکن های اصلی ساختمان ها است. آسانسور باعث ایجاد راحتی برای تردد در ساختمان ها شده اند و همچنین به حمل و نقل آسان در ساختمان ها کمک به سزایی نموده اند. انواع آسانسور شامل هیدرولیک ، کششی، مغناطیسی و … است که هر کدام بنا بر نوع ساختمان و ارتفاع آن بکار برده می شوند.

انواع آسانسور براساس نوع ساختمان
  • آسانسورهای بیمارستان
  • آسانسورهای مسکونی
  • آسانسورهای صنعتی
  • آسانسورهای کشاورزی
  • آسانسورهای مخصوص پارکینگ


امیدواریم که با راهنمایی های شما مشتریان گرامی، در این حوزه بتوانیم بیش از پیش به موفقیت های روز افزون دست یابیم. 

ما مفتخریم با ارائه محصولات با کیفیت توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب نماییم.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی فعالان در صنعت آسانسور...