فروشگاه اینترنتی تجهیز آسانسور که در زمینه فروش لوازم و تجهیزات آسانسور فعالیت می کند، فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است. این فروشگاه این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده تا بتوانند کالای موردنیاز خود را در بین مجموعه متنوعی از برترین برندهای خارجی بومی سازی شده و برندهای ایرانی شرکت کیوان فراز انتخاب کنند.

یکی از گزینه هایی که این فروشگاه را می تواند در بین خریداران تجهیزات آسانسور متمایز کند، کنترل قوی بر روی اصالت کالاها، کیفیت آنها و خدمات پس از فروش است که به دلیل تخصصی بودن فروشگاه امکان پذیر می شود.
همچنین یکی از مزیت های خرید از فروشگاه تجهیز آسانسور امکان سفارش کالاست. همکاری مستقیم و تنگاتنگ تامین کنندگان با فروشگاه تجهیز آسانسور، امکان ارائه محصولات با قیمت مناسب را در اختیار این فروشگاه قرار داده است.

این فروشگاه اولین فروشگاه در حوزه تجیزات آسانسور است که گارانتی 120 درصد اصالت کالا را به مشتریان ارائه می کند، بدین معنی که اگر عدم اصالت یکی از کالاها ثابت شود 20 درصد بیشتر از وجه پرداختی را به مشتریان بر می گرداند.
مزیت مشاوره قبل از فروش در این وبسایت یکی از ویژگی هایی است که امکان انتخاب و خرید بهتر را افزایش می دهد. یکی دیگر از مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی تجهیز آسانسور، قابلیت خرید به صورت تلفنی و بدون ثبت در سایت است. 

قطعات به کار رفته شده در درب سلکوم کیوان فراز:

درب های سلکوم کیوان فراز (درب طبقه) از قطعاتی مانند: ریل، قرقره، کنتاکت، پیچ و مهره، چهارچوب، لته، ساسپیشن، سیل آلومینیوم، پاخور فلزی و یک سری دیگر از لوازم و قطعات کوچک و بزرگ تشکیل شده است.

در درب طبقه کیوان فراز سه قطعه اصلی وجود دارد؛ ریل، قرقه و کنتاکت که این 3 قطعه از کشور ترکیه وارد شده و پس از مونتاژ در شرکت کیوان فراز با این برند روانه بازار می شود. همچنین درب کابین طرح سلکوم به همین صورت می باشد، تسمه به کار رفته در داخل کابین از کشور آلمان یا ایتالیا خریداری می شود. قرقره و کنتاکت آن برای کشور ترکیه است، برد این محصول ایرانی بوده و موتور سر درب (موتور تیپ 2) آن برند کرماس کشور ترکیه می باشد، ترانس این محصول از کشور چین خریداری می شود و همچنین دیگر لوازم های آن در ایران تولید می شود، در بازارهای ایران خریداری شده و در شرکت کیوان فراز تولید و مونتاژ و بسته بندی می شود.

مزایای تجهیز آسانسور:

  • سرعت خوب وبسایت و جستجوی سریع
  • معرفی تخصصی تجهیزات آسانسور از برند کیوان فراز
  •  انتشار مقالات به روز و کاربردی در حوزه آسانسور
  •  معرفی دقیق کالاهای ارائه شده، براساس کاتالوگ محصول و توضیحات تولید کننده  
  • تضمین اصالت کالا