گواهینامه‌ها

ارائه محصولات تجهیزآسانسور با بهترین کیفیت و مورد تایید استاندارد CE اروپا

این گواهی بدین منظور تهیه شده است که بر اساس درخواست مربوطه از شرکت فوق، گواهی دریافت، بایگانی و شروع به بررسی کامل پرونده ساخت فنی محصولات فوق کرده است.

پرونده ساخت فنی در پرونده های CertRoom با پرونده شماره TF9127851 بایگانی شده است. پس از بررسی کامل پرونده ساخت فنی، تایید می‌کنیم که از نظر پیش نیازهای اساسی بهداشت و ایمنی کارفرما از صلاحیت برخوردار است. تولید کننده موظف است با توجه به الزامات اساسی استانداردهای نسبی اعلامیه انطباق را صادر کند و مارک CE با مسئولیت خود به شرح زیر قرار دهد:

برای اطمینان از اعتبار بیشترین گواهی، ابتدا باید تمام تغییرات در پرونده فنی به CertRoom ارسال شود.


رضایت مشتریان، رکن اصلی فروشگاه تجهیز آسانسور است.

شماره گواهی نامه ۲۳۶۷

این گواهی نامه به سازمان اعطا می‌شود

کیوان فراز ماندگار

تهران، شهر صنعتی خرمدشت، نهم شرقی، پلاک ۱۷

با رعایت استاندارد


استاندارد ISO 45001 سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی است که در March 2018 منتشر شد در واقع استاندارد ایزو 45001 جایگزین استاندارد OHSAS 18001 شد.

همچنین استاندارد ایزو 45001، طبق ساختار جدیدی که برای استانداردهای سیستم مدیریت  تعریف شده است دارای ساختار ده بندی می باشد و با دیگر استانداردهای مدیریتی نظیر استاندارد ISO 14001:2015 یکپارچه‌سازی شده است.

حادثه و بیماری های ناشی از کار، بار سنگینی است بر دوش اکثر سازمان ها در سطح جامعه. طبق آمار سازمان بین المللی کار، روزانه بیش از 6300 نفر در جهان در حوادث ناشی از کار و بیماری های مزبوط به آن جان خودشان را از دست می دهند. این رقم به 2 الی 3 میلیون در سال می رسد.

استدارد ایزو 45001 برای بهبود ایمنی کارکنان شرکت کیوان فراز، کاهش خطرات در محیط کار وایجاد شرایط ایمن تر و بهینه تر برای کارکنان می باشد.


استاندارد ایزو 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی از استانداردهای بسیار خوب و محبوب سازمان بین المللی ایزو می باشد که بعد از استاندارد 9001 در بسیاری از سازمان ها حائز اهمیت است.
هدف از این استاندارد حفظ محیط زیست و جلوگیری کردن از آسیب رساندن و تولید آلاینده های شرکت ها به محیط  پیرامون می باشد، همچنین می تواند در تمام سازمان ها، چه تولیدی و چه خدماتی اخذ شود.
این استاندارد پوشش دهنده خوبی برای قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست است، همچنین الزامات این استاندارد فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است.

تعریف کلی استاندارد ایزو 14001 شناسایی عوامل آلوده گننده یا استاندارد های زیست محیطی در شرکت است که شرکت کیوان فراز موفق به اخذ این استاندارد شده است.


استاندارد ISO 9001 یک استاندارد بین المللی برای سیستم مدیریت کیفیت است که به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا فعالیت های خود را بهبود داده و رضایت مشتری را افزایش دهند.

استاندارد ISO 9001 شامل چهار بخش اصلی است:

1- مسئولیت مدیریت : در این بخش، مسئولیت های مدیریتی برای پیاده سازی و حفظ یک سیستم مدیریت کیفیت قابل اطمینان مورد بحث قرار می گیرد.

2- مدیریت منابع : این بخش شامل مدیریت منابع انسانی، اموال، تجهیزات و منابع طبیعی می باشد.

3- فرآیندهای محصول / خدمت : این بخش به طور مستقیم در مورد فرآیندهای ایجاد محصول یا ارائه خدمات مورد نظر مشتری می باشد.

4- بهبود مستمر : در این بخش، فعالیت های بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت انجام می شود.

ISO 9001 به شرکت ها کمک می کند تا یک سیستم مدیریت کیفیت که مبتنی بر استانداردهای قابل قبول جهانی باشد ، راه اندازی کنند و به پایداری و بهبود مداوم فرآیندهای کسب و کار خود بپردازند. این استاندارد در بیشتر صنایع از جمله صنایع تولیدی، خدماتی، نرم افزاری و حتی حوزه های دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد ISO 9001 به عنوان یکی از مهمترین استانداردهای جهانی در حوزه مدیریت کیفیت شناخته شده است و دریافت آن به عنوان یک نشانه از میزان کیفیت و عملکرد بالای سازمان به شمار می رود. با توجه به این معیار، خوشبختانه باید به شما اطلاع دهم که شرکت کیوان فراز موفق به دریافت استاندارد ISO 9001 شده است. این امر نشان دهنده تلاش و پیگیری مستمر شرکت برای بهبود کیفیت و ارائه خدمات به مشتریان است و می تواند به عنوان یک دلیل قدردانی از مشتریان و همکاران شرکت برای این موفقیت باشد.