اخبار آسانسور

تلاش سازمان های صنعتی برای افزایش آگاهی ایمنی

ایمنی آسانسور
چهل و سومین ماه سالانه ایمنی ساختمان شورای بین المللی کد (ICC) با شعار "با تو شروع می شود!" در تاریخ ۲۶ اردیبهشت آغاز شد و در طول ماه در کشورهای مختلف جهان برگزار خواهد شد.
1402/02/16 اخبار صنعت آسانسور 439ایمنی آسانسور

چهل و سومین ماه سالانه ایمنی ساختمان شورای بین المللی کد (ICC) با شعار "با تو شروع می شود!" در تاریخ ۲۶ اردیبهشت آغاز شد و در طول ماه در کشورهای مختلف جهان برگزار خواهد شد. همچنین در ایالات متحده آمریکا، توقیف ایمنی ملی اداره ایمنی و بهداشت کار (OSHA) برای جلوگیری از سقوط در ساخت و ساز از ۱۱ الی ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار شد و فرصتی برای کارفرمایان ایجاد کرد تا مستقیماً با کارکنان در مورد ایمنی صحبت کنند. همچنین برای افزایش آگاهی صنعت و عموم مردم در مورد خطرات قرار گرفتن در معرض گرمای بیش از حد در محل کار، OHSA مسابقه ملی "Beat the Heat" را برگزار کرده است و بهترین ابزارهای آموزشی و پیشگیری از خطر گرما را تا ۹ خرداد با همکاران خود به اشتراک می گذارد.

در این متن، می‌توانید عبارات "ایمنی ساختمان"، "اداره ایمنی و بهداشت کار"، "سقوط در ساخت و ساز"، "مسابقه ملی Beat the Heat" و "ابزارهای پیشگیری از خطر گرما" را به عنوان کلمات کلیدی اضافه کنید. همچنین، ترندهای مرتبط با ایمنی ساختمان شامل استفاده از فناوری‌های جدید برای ساختمان‌سازی، ایمنی بهبود یافته در صنعت ساختمان، دسترسی به اطلاعات ایمنی توسط کارکنان و سیستم‌های هشداردهی مرتبط با ایمنی ساختمان نیز می‌باشد.

ایمنی در آسانسور

ایمنی در آسانسور یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید به آن توجه شود. همانطور که می‌دانید، آسانسور یک دستگاه پیچیده است که معمولاً برای حمل و نقل افراد و وسایل بین طبقات ساختمان استفاده می‌شود. به همین دلیل، ایمنی آسانسور بسیار مهم است و عدم رعایت آن می‌تواند منجر به حوادث جدی شود.

برای ایمنی در آسانسور، باید به چندین نکته توجه کنید. اولین و مهم‌ترین نکته، نصب و راه اندازی صحیح آسانسور است. برای نصب و راه‌اندازی صحیح آسانسور، باید از تکنسین‌های مجرب و متخصص استفاده کنید. همچنین، باید معاینات دوره‌ای و تعمیر و نگهداری منظم بر روی آسانسور صورت گیرد.

یکی دیگر از نکات مهم در ایمنی آسانسور، استفاده صحیح از دستگاه است. برای استفاده صحیح از آسانسور، باید رعایت قوانین و مقررات مربوط به آن که شامل تعداد حداکثر مجاز افراد و وزن حموله در هر سفر است رعایت شود. همچنین در صورت وجود هر گونه خرابی یا نامطلوبی در عملکرد آسانسور، باید فوراً به مسئولین مربوطه اطلاع داده شود.

در مورد ایمنی آسانسور، باید به ایمنی در صورت بروز حادثه هم توجه کرد. در صورت بروز حادثه در آسانسور، دستورالعمل‌های ایمنی باید رعایت شود و افراد باید با دقت و به صورت مسئولانه عمل کنند. برای افزایش ایمنی در آسانسور، می‌توانید از لوازم ایمنی مانند دستگیره‌های اضافی و تابلوهای آموزشی استفاده کنید که در صورت بروز حادثه، به افراد کمک می‌کنند.

به طور کلی، برای ایمنی در آسانسور، نصب و راه اندازی صحیح، استفاده صحیح، نگهداری و تعمیر منظم و رعایت دستورالعمل‌های ایمنی در صورت بروز حادثه بسیار مهم هستند.

ایمنی در آسانسور آسانسور آسانسور ایمن

ثبت کننده:کیان کاوه
تاریخ ثبت:1402/02/16
ویرایش کننده:کیان کاوه
تاریخ ویرایش:1402/02/16
موضوع: اخبار صنعت آسانسور
تعداد بازدید:439

تا کنون دیدگاهی نوشته نشده، اولین نفر باشید که دیدگاهش را بیان می کند.

دیدگاه شما

کاربر گرامی خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید:
• لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
• دیدگاه های ارائه شده پس از بازبینی منتشر می‌شود.
• آدرس ایمیل در سایت نمایش داده نمی شود.